X
تبلیغات
زولا

Image result for Catwomanدختر گربه ای : 


دختر  گربه ای یا همان سلینا کایل(  Selina Kayle ) یک شخصیت خیالی در کتاب های کمیک آمریکایی در داستان بتمن بود . دستکش و چکمهٔ زن گربه‌ای، دارای پنجه‌هایی فولادی است که از سر انگشتان دستکش و چکمه بیرون می‌آیند و جمع می‌شوند. او در مبارزه‌های تن به تن و برای بالا رفتن از دیوارها از این پنجه‌ها استفاده می‌کند.


شلاق: دختر گربه‌ای شلاق چرمی سیاهی دارد و در استفاده از آن ماهر است.


لباس او در دههٔ ۱۹۶۰ سبز رنگ بود که در شخصیت‌های منفی آن دوران معمول بود. در دههٔ ۱۹۹۰ او لباس بنفش می‌پوشید. پس از آن، لباس او به لباس چرمی سیاه رنگی تغییر یافت. در سال‌های اخیر، او معمولاً بین این دو لباس متناوب است. همچنین او عینک فرو سرخی نیز به چشم می‌زند.
Image result for penguin character batman cartoon


پنگوئن : پنگوئن (اسوالد چستر فیلد) یک سوپرنویس داستانی است که در کتابهای کمیک آمریکایی منتشر شده است .


پنگوئن یک قاچاقچی شهر گوتام است که خود را "نجیب زاده جرم" معرفی می کند، او یک مرد کوتاه و چاق با بینی بلند است و از چرم های پیشرفته برای سلاح استفاده می کند. پنگوئن یک باشگاه شبانه ای به نام Iceberg Lounge دارد که اسباب فعالیت جنایی او را فراهم می کند. پنگوئن بر خلاف اعضای گالری مجرمین  عاقلانه و کنترل شده اقدام می کند .اسوالد چسترفیلد نیز در ابتدا یک تبهکار نبود . پدر اسوالد در کودکی او از دنیا میرود ، اسوالد از کودکی علاقه ی زیادی به پرندگان داشت و به همین خاطر در کالج در رشته عرفان شناسی مطالعه می کند . بعد ها بعد از مرگ مادرش او نیز به یک مجرم تبدیل می شود.Related image


 ریدلر ( معما دان ) : ریدلر در مقایسه با دیگر اعضای گالری مجرمان هوش فوق العاده ای دارد اما او دارای یک عقده روحی در مورد معما ، چیستان ، پازل و بازی های فکری است .
نام واقعی ریدلر  ادوارد نیگما است . در نوجوانی یک روز معلم اعلام می کند که مسابقه ای در مدرسه برگزار می شود که چه کسی می تواند پازل سختی را سریع حل کند، نیگما آرزوی برنده شدن در این مسابقه را دارد ، او یک شب به مدرسه میرود، پازل را از میز معلم بر میدارد و آن را تمرین میکند تا زمانی که قادر به حل آن در کمتر از یک دقیقه باشد. همانطور که پیش بینی می شود، او برنده مسابقه می شود و یک کتاب در مورد معماها به عنوان جایزه می گیرد. ادوارد در آینده تبدیل به کارناوالی می شود که با تقلب کردن از مشتریانش بابت  پازل های عجیب و غریب و بازی های ذهنی ای که می سازد ، ثروتمند می شود .

Image result for joker cartoon
جوکر : جوکر یکی از بزرگترین خائنان در کمیک امریکایی بتمن است . 

محبوبیت او را می توان در محصولات مختلفی که ظاهر شده ، دید . مانند لباس و اقلام جمع آوری شده، الهام بخش ساختارهای دنیای واقعی (مانند جاذبه های پارک)، و در تعدادی از رسانه ها اشاره شده است. جوکر نیز در گذشته یک جنایتکار نبوده ، در یکی از سری انیمیشن های بتمن به نام بتمن و شوخی مرگبار زندگی او اینگونه معرفی می شود :


 او از شغلش به عنوان یک مهندس کارخانهٔ مواد شیمیایی، استعفاء داده و در شغل فعلی خود، که یک مجری نمایش کمدی است، ناموفق است و کسی به شوخی‌های او نمی‌خندد. او به همراه یک دسته خلافکار، قصد دزدی از آن کارخانهٔ مواد شیمیایی می‌کند و در همان شب زن او، جنی، می‌میرد. دزدی نیز ناموفق می‌شود و با حضور بتمن، او از ترس خود را به درون مواد شیمیایی می‌اندازد و از آن روز به بعد به یک جنایتکار دیوانه تبدیل می شود .


هر چند در انتهای داستان، در مورد گذشته‌اش می‌گوید:


گاهی آن را یک جور به یاد می‌آورم و گاهی یک جور دیگر… اگر قرار باشد که من گذشته‌ای داشته باشم، ترجیح می‌دهم یک انتخاب چند گزینه‌ای باشد!برچسب‌ها: بتمن، گالری مجرمین
تاریخ : یکشنبه 8 بهمن 1396 | 17:02 | چاپ | نویسنده: majd | نظرات (0) (0 لایک)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • وب سافت دنــــلود
  • وب شکوفه بهاری
  • وب ای‌جکس
  • وب قالب وبلاگ